Poznań +48 789-048-789 / +48 789-074-187Poniedziałek - Piątek 12:00 - 21:00; Sobota - Niedziela 10:00 - 21:00

Bezpieczeństwo

Informujemy, że w trosce o zdrowie naszych klientów Wrotkarnia Wywrotka regularnie poddawana jest cyklicznemu ozonowaniu.  Zastosowanie ozonu pozostawia powietrze czyste, całkowicie pozbawione bakterii, wirusów oraz szkodliwych tworów biologicznych.

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

Wrotkarnia Wywrotka to miejsce, w którym bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze. Chcemy, aby każdy z Was mógł czerpać 100% przyjemności z jazdy na wrotkach, jednak aby to osiągnąć ważne jest zachowanie odpowiednich środków ostrożności. W związku z tym stworzyliśmy kilka zasad, dzięki którym zminimalizujemy możliwość wystąpienia kontuzji, a Wy będziecie mogli bez obaw cieszyć się z jazdy i tańców w rytm najlepszych hitów lat ‘70, ‘80, ‘90 i współczesnych.

Każda wizyta w Wywrotce rozpoczyna się od obejrzenia filmu bezpieczeństwa. Dzięki temu zobaczycie jak należy prawidłowo korzystać z toru oraz w jaki sposób zadbać nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale również o bezpieczeństwo innych gości. Przez cały czas na miejscu znajduje się osoba, która odpowie na wszystkie Wasze pytania i podpowie jak stawiać pierwsze kroki na wrotkach. Wystarczy jedynie poprosić o pomoc!

Jak wygląda wizyta w Wywrotce?

1) Przychodzicie kiedy chcecie, wchodzicie o której chcecie. Po prostu przyjdźcie  🙂

2) Jeśli macie poniżej 18 lat, to przy wizycie musisz dostarczyć nam podpisaną zgodę rodzica. Możecie ją pobrać tutaj albo wypełnić na miejscu.

3) Jeśli nie macie ukończonych 13 lat, to na miejscu musi być obecny  również Twój opiekun.

4) Obejrzenie filmiku o bezpieczeństwie w Wywrotce jest obowiązkowe! Film czeka na Was tutaj jak i w lokalu.

Zasady bezpieczeństwa w Wywrotce

1) Zabawa w Wywrotce to świetny sposób spędzenia czasu, ale może wiązać się z ryzykiem kontuzji, tak jak każda inna aktywność fizyczna.

2) Podczas jazdy nie zapomnij o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują w Wywrotce.

3) Sprawdź czy opróżniłeś kieszenie i zostawiłeś w szafce wszystkie wartościowe przedmioty.

4) Masz Swoje ochraniacze? Świetnie! Zacznij od nich podczas zakładania sprzętu (jeśli nie masz własnych? Nic się nie stało, na recepcji czekają na Ciebie do wypożyczenia)

5) Oczywiście to nie teren budowy aczkolwiek w kasku będziesz czuł się jak zawodowiec, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Masz już założone ochraniacze na kolana/łokcie/nadgarstki i kask? To teraz kilka zasad dotyczących poruszania się po torze.

1) Podczas wejścia na tor sprawdź w jakim kierunku porusz się ekipa na torze (jedź z prądem, a nie pod prąd).

2) Zwracaj szczególną uwagę na inne osoby spędzające czas w Wywrotce – zwłaszcza na mniejszych od siebie.

Regulamin do pobrania:

Zgoda Opiekuna:

Wrotkarnia Wywrotka 

ul. Bolesława Krzywoustego 72 , Poznań, NIP:  7642483446, REGON: 388992943

Zamknij Menu